עלינו

 

ברוכים הבאים לאתר דיל קופון - DealCoupon!!!

כאן ב-DealCoupon, המטרה העיקרית שלנו היא להעניק ולאגד עבור משתמשינו את הקופונים, המבצעים, הדילים, הסיילים, המוצרים וההצעות הכי משתלמים ומשתלמות והכי אטרקטיביים בעולם הקנייה המקווונת.

השירות אותו אנו מציעים הוא חינמי לחלוטין, ללא התחייבות וללא הגבלה.

מעבר לריכוז ההצעות המשתלמות, אתר DealCoupon יעניק לכם את מלוא הפרטים, הצעדים למימוש ההצעות, מתן טיפים לקנייה חכמה בחנויות וביצוע הקנייה בכל אחת מהחנויות השונות הקיימות באתר.

אין לנו אינטרס לחנות או לקטגוריה ספציפית, באתר שלנו קיימים מוצרים והצעות מכל קטגוריה שהיא, מכל תחום ומכל אתר, בארץ ובעולם.

 

לקונים - ב-DealCoupon תוכלו להיחשף לדילים ולקופונים השווים ביותר ברשת. ככה תוכלו למצוא את המקום הנכון לקנייה, את הדרך הנכונה וכמובן - לחסוך כסף.

למוכרים / בעלי עסקים - אנו פתוחים ומוכנים לכל שיתוף פעולה. אנו מציעים לכם את האפשרות לחשוף ולקדם את מוצריכם / שירותיכם בערוץ נוסף וללא שום תשלום עבור פירסום.

 

בואו לחסוך איתנו! 

להרשמה זריזה לאתר לחץ כאן

לינקים מהירים נוספים: לעמוד הראשי | לעמוד הקופונים | לעמוד הדילים | לעמוד החנויות | לעמוד הקטגוריות

 

* גילוי נאות - כשאתם קונים דרך הלינקים באתר דיל קופון, ייתכן ונקבל עמלה של אחוזים בודדים מביצוע הרכישה. עובדה זו אינה משנה לעולם את המחיר המוצע ללקוח, אלא רק יכולה לשפר את המחיר באמצעות קודי הקופון והמבצעים אותם אנו מפרסמים באתר.

חדש! ערוץ הטלגרם שלנו נפתח!

קופונים ומבצעים בזמן אמת. זה הכל.

ליחצו למעבר לערוץ