קאשבק מדריכים ועזרה

כך תרוויחו קאשבק בכמה צעדים פשוטים!

הירשמו לאתר

בדקנו את זה, לוקח להירשם לאתר משהו כמו פחות מדקה.. כמה רגעים ואתם איתנו!

להרשמה לאתר »

ליחצו על הצעה

בעמוד הקאשבק תוכלו למצוא מגוון הצעות לחנויות אונליין. מיצאו משהו מתאים, הקליקו, ועיקבו אחר ההוראות לקבלת הקאשבק.

לעמוד הקאשבק »

קנו כרגיל

לאחר לחיצה על הצעה כלשהי תועברו ישירות לאתר החנות לקנייה. אין משהו מיוחד לעשות, קנו כרגיל והשלימו את ההזמנה כמו שהייתם עושים ללא שירות זה.

קבלו תשלום אוטומטית

לאחר אישור תשלום הקאשבק תוכלו לעקוב אחר מצב אישור הקאשבק באיזור האישי שלכם, וכשתגיעו לסכום של 50 ש״ח, תקבלו את התשלום באופן אוטומטי.

לאיזור האישי »


טיפים כלליים שיעזרו להצלחת תהליך קבלת הקאשבק

  • מחיקת תוספי דפדפן שמציגים קופונים וקאשבק מתחרים - תוספים אלה לרוב פועלים אוטומטית והפעלתם ימנע את קבלת הקאשבק דרכנו.
  • יש לוודא שהינכם מחוברים לאתר דיל קופון ולאחר מכן לעבור דרך ההצעה לאתר החנות ישירות ללא מתווכים ולבצע את התשלום. בין אם אתם גולשים מהטלפון, מהטאבלט או מהמחשב.

שאלות נפוצות

  • נרשמים לאתר דיל קופון.
  • נכנסים לעמוד הקאשבק.
  • בעמוד הקאשבק תוכלו למצוא את מגוון החנויות מהן תוכלו לקבל קאשבק בעת קנייתכם. תוכלו לראות את אחוז ההחזר, והוראות - תנאים והגבלות החלות על קבלת הקאשבק מהחנות. בלחיצה על חנות מסויימת, תועברו לאתר החנות, משלב זה יש לבצע את ההזמנה באתר החנות כרגיל.
  • מרגע אישור ההזמנה ועד 24 שעות אחרי, תוכלו לראות את הקאשבק הממתין באיזור האישי, תחת ״היסטוריית רווחים״ תוכלו לראות את הקאשבק שנכנס עם סטטוס ״ממתין״
  • כ30 ל-60 ימים לאחר אישור ההזמנה, ובמידה ולא בוצע ביטול עסקה, ולאחר קבלת סכום ההחזר אצלנו (ובכפוף לתנאי השימוש של האתר) יועבר הסטטוס ל״מאושר״.
  • את התשלום בפועל, תוכלו לקבל באופן אוטומטי לחשבון הפייפאל שעידכנתם באיזור האישי (תחת הגדרות חשבון). ובתנאי שעברתם את הסכום המינימלי למשיכה.
בהצלחה!

כרגע ניתן לקבל את הקאשבק לחשבון הפייפאל שלכם. יש לעדכן את חשבון הפייפאל אליו תרצו לקבל את התשלום באיזור האישי תחת ״הגדרות חשבון״. במידה והגעתם לסכום קאשבק מאושר של כ50 ש״ח ומעלה, תקבלו את התשלום באופן אוטומטי.

ברגע שהקאשבק אותר במערכת, הוא נכנס להיסטוריית הרווחים שלכם (באיזור האישי) בסטטוס ״ממתין״. רק לאחר כ60 ימים ובתנאי והתשלום התקבל אצלנו, הסטטוס יעבור ל״מאושר״. בעת צבירת סכום של 50 ש״ח ומעלה, נעביר לכם את הסכום אוטומטית לחשבון הפייפאל שעידכנתם באיזור האישי.

במידה ועברו יותר מ24 שעות, ולא מעודכן בדף החנות כי הקאשבק אמור להתקבל מאוחר מ24 שעות, מילאו את פרטי העסקה שביצעתם בטופס צור קשר באתר.

יש לשים לב בדף ההוראות, התנאים וההגבלות לקבלת הקאשבק מהחנות ממנה קניתם אצלנו באתר. אחוז הקאשבק מחושב מהסכום ללא מע״מ וללא סך המשלוח. ייתכנו הגבלות נוספות. עדיין גיליתם סכום שונה ממה שציפיתם? כיתבו לנו כאן.